Autoškola Start

Aktuálně:

V souvislosti s nejnovějšími vládními opatřeními je vykonávání výuky a výcviku v autoškolách povolené za dodržování veškerých hygienických nařízení.

Pro potřeby výjezdu mimo okres je možné stáhnout příslušné dokumenty zde:
Formuláře.

Pro více informací volejte 776 285 184.

počítadlo.abz.cz

Základní kurz - Skupina B

Hlavní službou naší autoškoly je poskytování kompletních kurzů pro získání řidičského oprávnění skupiny B. Kurz zahrnuje jak teoretickou výuku, tak praktický výcvik.

Teoretická výuka probíhá formou přednášek z okruhů pravidel provozu na pozemních komunikacích. Jejím cílem je příprava pro úspěšné složení závěrečných zkoušek.
Cílem praktické části kurzu je osvojení dokonalého ovládání vozidla a nácvik bezchybné jízdy v běžném provozu. Výcvik probíhá pouze ve výcvikovém vozidle na autocvičišti a následně v provozu na pozemních komunikacích.

Základní kurz v naší autoškole trvá cca 3 - 6 měsíců podle schopností studenta. Ihned, bez další prodlevy, po skončení kurzu následuje přihlášení k závěrečným zkouškám.

VIP kurz - Skupina B

VIP kurz nabízí samozřejmě veškeré služby standardního kurzu. Zahájení kurzu proběhne do 5 dnů od podání přihlášky. Účastník kurzu má možnost přednostního plánování jízd a celý kurz bude dokončen během 1 - 3 měsíců od zahájení dle možností klienta. V ceně kurzu je učebnice Autoškola.

Přihlášení

Pro přihlášení do kurzu je nutné vyplnit Žádost o řidičské oprávnění, Posudek o zdravotní způsobilosti a Souhlas se zpracováním osobních údajů. Tyto dokumenty jsou ke stažení níže.

Pokud již máte formuláře vyplněné nebo si s nimi nevíte rady, neváhejte nás kontaktovat. Se vším Vám rádi poradíme.

Formuláře ke stažení

Čestné prohlášení pro žáky
Formulář pro cesty mimo okres

Žádost o řidičské oprávnění
Posudek o zdravotní způsobilosti
Souhlas se zpracováním osobních údajů

Copyright © 2015 Autoškola Start | Kontakt: 776 285 184, autoskolastart@seznam.cz, U Vrbiček 177, 250 66 Zdiby